sobota, 16 czerwca 2012

Imagin z Zayn'em dla @woman_mad .

Wchodząc do domu zobaczyłaś Zayna i Perrie siedzących na sofie i zajadających się truskawkami. Nieźle się przy tym bawili. Gdy chłopak zauważył Cię powiedział 'hej'. Wymamrotałaś 'cześć' pod nosem i poszłaś na górę do swojego pokoju. Nie dogadywałaś się z dziewczyną Zayna. Uważałaś Ją za wroga. Dlaczego? Moze między innymi za to, że Zayn kocha Ją, a nie Ciebie? Tak, to na pewno to. Trudno, jakoś to znosiłaś. Usłyszałaś zamykanie się drzwi. Ktoś zapukał do Twojego pokoju. Zaprosiłaś Go. Był to Zayn. Poinformował Cię, że Perrie właśnie wyszła. Spytał się, co się z Tobą dzieje. Nie wiedziałaś o co mu chodzi. Usiadł na łóżku tuż obok Ciebie. Złapał Twoje dłonie, wpatrzony był w Twoje oczy i oczekiwał odpowiedzi. Ty jednak milczałaś.
Zayn: .Chodzi o problemy sercowe? Zakochałaś się w jakimś chłopaku, a On tego nie odwzajemnia? Rozmawiasz i widzisz Go codziennie, ale nigdy nie dyskutowaliście o tym, choć czujesz, że On i tak nic do Ciebie nie czuje?
Byłaś zaskoczona. Wszystko  pasowało. Popatrzyłaś na Jego twarz. Oczy były napełnione łzami, a jedna spłynęła po Jego policzku. Nie wiedziałaś co się stało.Wytarłaś delikatnie tę kroplę.
Ty: Skąd wiesz? I dlaczego płaczesz?
Zayn: Czuję to samo do pewnej osoby. I nie jest nią Perrie.
Ty: Naprawdę? To dlaczego się z Nią spotykasz?
Zayn: Przy Niej choć na jakiś czas zapominałem o Tej dziewczynie, ale to i tak nie pomagało. Codziennie wieczorem wiem, że jest przy mnie tak blisko. Tyle razy chciałbym Ją przytulić, ale nie mogę.
Ty: Zayn, kogo masz na myśli?
Zayn: Zgadnij. Ciebie.
Byłaś zaskoczona tym co powiedział. Łzy spłynęły Ci automatycznie. Przytuliłaś Go tak mocno, jak tylko mogłaś. 
________________________
Kolejny będzie o Niall'u. <3 I proszę o zostawianie komentarzy. To jest dla mnie bardzo ważne. <3 

8 komentarzy:

 1. o dżizasss.. tak ciesze że bym wykrzyczała każdemu w twarz że cie uwielbiam ! XDDD świetny imagin. ♥ po za tym wgl piszesz wspaniałe imaginy *____*

  OdpowiedzUsuń
 2. podpisuję się pod wszystkim co u góry :*

  OdpowiedzUsuń
 3. *o* <-- moja minka mówi wszystko... *o* = zajebisty imagin ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Boski imagin *__*
  Oby więcej takich :D

  OdpowiedzUsuń
 5. super! ;D
  następny imagin dla mnie z Louis'em :)
  ~aza (@anitka_1D)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny napisz dla mnie z Harrym
  @exotic98

  OdpowiedzUsuń