czwartek, 19 lipca 2012

#21 Z Harrym dla @exotic98

Siedziałaś samotnie w parku. Lubisz wpatrywać się w piękno przyrody. To jest bardzo relaksujący. Tym bardziej, jeśli zauważysz jakiegoś przystojniaka. Popatrzyłaś w prawo- nic. W lewo- strzał w dziesiątkę ! Lokaty chłopak wpatrywał się w Ciebie z szerokim uśmiechem. Udawałaś, że piszesz coś na telefonie i od czasu do czasu spoglądałaś w Jego stronę. Chłopak dał Ci dziwny znak. Trzymał w rękach kartkę, na której było napisane: HEJ ŚLICZNA, NAPISZ DO MNIE. Wskazałaś na siebie palcem. Pokiwał głową na 'tak'. Uśmiechnęłaś się delikatnie i spisałaś numer. Kiedy spojrzałaś ponownie na Jego ławkę, nie było Go tam. Dlatego i Ty poszłaś do domu. Ciągle o Nim myślałaś, ale nadal nie napisałaś.
*2 dni później*
Przechodziłaś parkiem. Wracałaś z pracy do mieszkania. Zmęczonymi oczmi popatrzyłaś na ławki. Na każdej było przyklejone jakieś ogłoszenie. Otarłaś oczy. Podeszłaś do jednej z nich i zerwałąś kartkę. Przeczytałaś: Dziewczyno o pięknym ciele, cudnej twarzy i magicznych oczach, proszę daj jakiś znak życia. Jaki kolwiek.
Pod spodem znajdowało się Twoje zdjęcie. Nie wiesz skąd je mógł mieć.
Twoja mina podczas czytania------> : o
Pomyślałaś, że musi Mu naprawdę na Tobie zależeć.
*w domu*
Usiadłaś wygodnie na drewnianej huśtawce przykrywając się kocem. W prawej ręce trzymałaś kubek z kakao, a w drugiej telefon z wybranym Jego numerem, ale nie wiedziałaś czy to zrobić.
-Co mi szkodzi? - pomyślałaś.
*piiiik, piiiik, piiiik, piiik*
-Dlaczego nie odbiera? Nagram się Mu na pocztę. - pomyślałaś.
*Jeśli jesteś tą pięknością z parku, to zostaw wiadomość po sygnale, ale jeśli jesteś Louisem, to też zostaw.*
Chciałaś się śmiać, ale właśnie usłyszałaś sygnał. Powiedziałaś w wiadomości, że jesteś tą dziewczyną, którą tak poszukuje. Zadążyłaś wypić całe kakao.
* Tu ! Tu ! Tu ! Ru ! Tu ! Tu ! Tu ! You're insecure. Don't know what for... *
- To On !
Ty: Halo ?
On: Tak się cieszę, że zadzwoniłaś...
Co wyszło z Waszej rozmowy ? Następnego snia spotkaliście się w tym samym parku. A później ? Później byliście szczęśliwą parą. ♥___________________________
Przepraszam, że z takimi odstępami je wstawiam. ; ) Proszę o zostawianie komentarzy. ♥

4 komentarze:

 1. Super imagine :) Czekam na następny . Może jakiś z Lou ? <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze ale bym tak chciała...^^
  Spotkać Haroldzinę w parku i dostać numer tel...:)
  Forever... I love U;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Megaa. <3 Też tak chceę ;x Wybacz nie było mnie i netu nie miałam, ale zaraz nadrobię zaległości :) Hah To jest takie śłit ;33

  OdpowiedzUsuń