wtorek, 15 maja 2012

Imagin z Liam'em.

To jako pierwszego imagina dodam z Liam'em smutnego. Przepraszam za moje błędy ortograficzne. Hahaha. Miłego czytania.:D

_______________________________________
Jesteś z Liam'em Payne w związku już rok. Wyjechałaś na tydzień do rodziny w Elblągu. Mieszkasz z Liam'em i jego 4 przyjaciółmi. Robisz mu niespodziankę i przyjeżdżasz 1 dzień wcześniej. Gdy chcesz wejść do domu drzwi są zamknięte. Otwierasz je swoimi kluczami. Wchodzisz do domu i widzisz Twojego chłopaka namiętnie całującego się z jakąś blondyneczką. Byłaś przestraszona. Krzyknęłaś tylko:
-Liam! Jak mogłeś!?
Po czym wybiegłaś z domu trzaskając drzwiami. Zapłakana wsiadłaś do samochodu, rzeczy położyłaś z tyłu. Czym prędzej odjechałaś. Ruszyłaś  w kierunku miejsca, w którym poznałaś Liam'a. Było to na wysokim moście. Miałaś złe myśli.Chciałaś popełnić samobójstwo. Kochałaś Go nad życie, a On Cie zdradził. To Cie bardzo zabolało. Stanęłaś na krawędzi poręczy. Już chciałaś to zrobić, gdy usłyszałaś Jego głos:
-Nie! [T.I], nie rób tego !
-Liam! Jak mogłeś!? Byłeś dla mnie wszystkim, ale nie mogę tak dalej żyć. Przykro mi, ale pamiętaj kocham Cię. Żegnaj. Po tych słowach skoczyłaś. 

_________________________________
Podoba się? Mam nadzieję, że tak. :D Baaaardzo proszę Was o komentarze. Postaram się, żeby ta strona jakoś wyglądała.Hahaha. xx 

1 komentarz:

  1. Zajebisty! Piszesz fajne krótkie zwięzłe i na temat!

    OdpowiedzUsuń