wtorek, 29 maja 2012

Imagin z Zayn'em.

Byłaś z przyjaciółką w mieście. Zauważyłyście jakiegoś przystojniaka. Siedział na ławce obok Was i często zerkał w Waszą stronę. Jego włosy były ciemne, a oczy brązowe.  Dominika, (taki miała na imię Twoja przyjaciółka) zobaczyła, że Chłopak spodobał Ci się. Nie wiedziałaś jak zagadać. Miśka wpadła na jakiś plan. Boisz się Jej pomysłów, ponieważ zwykle są bardzo dziwne, ale i oryginalne. Nie opowiadając Ci o nim wyjęła ze swojej torby kiwi i rzuciła w Niego. Chłopak ocierając ramię, gdzie dostał owocem popatrzył się w Waszą stronę. Dominika wskazała na Ciebie palcem po czym zaszeptała Ci do ucha:
Miśka: Zostawiam Was samych. Powodzenia Kochana.
Po tych słowach pobiegła w stronę swojego domu. Byłaś zakłopotana.
Ty:Ymm.. Przepraszam, nie miało być w Ciebie. Wygłupiałam się z przyjaciółką i jakoś tak wyszło.-   wymyśliłaś coś na szybko.
Chłopak usiadł na ławce koło Ciebie. Uśmiechnął się. Podajesz mu rękę i przedstawiasz się. Zrobił podobnie. Wyszło, że nazywa się Zayn i ma 19 lat. Tak gadaliście przez parę godzin. Czułaś, że pasujecie do siebie. Kiedy się ściemniło, powiedziałaś, że bardzo miło spędzało Ci się z Nim czas, ale musisz już lecieć.
Ty:Mam nadzieję, że jeszcze się zgadamy.
Zayn: Jeszcze zadzwonię.
Puścił do Ciebie oczko po czym poszliście w swoją stronę. W domu czekała na Ciebie zniecierpliwiona Doma. Tylko stanęłaś w progu od razu rzuciła Ci się na ramiona i zaczęła zadawać mnóstwo pytań.
 Opowiedziałaś Jej o wszystkim. Domyśliła się, że zakochałaś się w Zayn'ie. Ciągle o Nim myślałaś. Nie mogłaś przez Niego zasnąć. Siedziałaś na parapecie i rozmyślałaś co będzie dalej. Dostałaś SMS'a. Rzuciłaś się na telefon, ponieważ miałaś nadzieję, że to Zayn. To jednak nie On. Napisał jakiś nie znajomy numer. *Zawróciłaś Zayn'owi w głowie. Nie możemy zasnąć przez Niego. Ciągle opowiada o tym jaka jesteś niesamowita. ~ przyjaciel Zayn'a- Louis. : )  *
Bardzo zaskoczył Cię ten SMS. Na początku myślałaś, że ktoś sobie jaja robi. Uwierzyłaś dopiero za drugim razem, gdy kompletnie inny numer telefonu napisał do Ciebie. Treść była identyczna, tyle że podpisano* ~przyjaciel Zayn'a- Niall :D * Nie wiedziałaś czy to dobry pomysł, ale postanowiłaś zadzwonić do Twojego ukochanego. Rozmawialiście tak długi czas. W pewnym momencie padła Ci bateria w telefonie. Szybko pobiegłaś po ładowarkę. Byłaś już zmęczona, więc napisałaś Mu tylko SMS'a, że padła Ci bateria i że pogadacie jutro, ponieważ jesteś już śpiąca. Obudziła Cię Domka. Powiedziała, że ktoś przyszedł mnie odwiedzić. Słyszałaś na dole głos Zayn'a. Był jeszcze z jakimś kolegą. Szybko się ogarnęłaś i zeszłaś na dół. Zapoznałaś Zayn'a ze swoją przyjaciółką, a On Was ze swoi towarzyszem. Miał na imię Louis. Był równie przystojny jak i Zayn. Widziałaś jakim spojrzeniem darzy Go Miśka. Można było zauważyć, iż Loui tez jest zainteresowany Twoją przyjaciółką. Oni poszli do pokoju Domki, a Wy do Twojego. Ponownie rozmawialiście. Nie kończyły Wam się tematy. Zayn nie mógł oderwać wzroku od Twoich ust a Ty od Jego. Zagryzł swoje wargi. To było takie sexowne. Poruszył porozumiewawczo brwiami. Schyliliście się do przodu. Wasze usta otarły się o siebie. Chciałaś więcej. Zamknęłaś drzwi. Popchnęłaś Chłopaka na łóżko. Nie mogłaś się mu opszeć. Szybko zdjeliście z siebie ubrania. Rzuciliście je gdzieś na podłogę no i zaczęła się rozkosz... 


___________________________________
Taki trochę długi. Mam nadzieję, że się spodoba. :D Postaram się jeszcze jutro dodać kolejnego. ; )

3 komentarze:

 1. mówiłaś coś o zamówieniach, tak?
  No więc zamawiam jednego! Szczegóły: @Elena_Waterfall ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też chce dla mnie z Zaynem ! XDD ♥
  @woman_mad

  OdpowiedzUsuń
 3. ej ja też chce ! :*
  Z Zayn'em!!
  gela2098

  OdpowiedzUsuń