piątek, 18 maja 2012

Imagin z Zayn'em.

Strasznie pokłóciłaś się z mamą. Wybiegłaś z domu zapłakana. Trzasnęłaś drzwiami. Nie wiesz co masz ze sobą zrobić. Biegniesz na plażę. Nie zwracasz uwagi na przechodniów. gdy jesteś na miejscu, padasz na piasek. Twarz chowasz w ręce i zaczynasz ryczeć. Nikogo na niej nie widziałaś, ponieważ było zimno, a nikt w taką pogodę zwykle tu nie chodzi. Siedziałaś tak z 10 min. Poczułaś, że ktoś usiadł koło Ciebie. Popatrzyłaś się tylko na Jego twarz. Zauważyłaś, że jest przystojny, ma piękne oczy, włosy i usta. Byłaś taka załamana, że nie obchodziło Cię kim On jest. Przytuliłaś się do Niego. Zaczęłaś jeszcze głośniej płakać.
On:Co się stało?
ty nic nie mówiłaś. Rozpaczałaś jeszcze przez jakieś 5 minut. Chłopak nałożył na Ciebie swoją baseballówkę. ty ogarnełaś się i wytłumaczyłaś, dlaczego tak płaczesz.
T:Przepraszam Cię. Wogóle się nie znamy, a ja się do Ciebie przytulam.
On:Ależ nic nie szkodzi. Jak masz n imię?
T:[T.I]. A Ty?
On:Zayn, Zayn Malik. Może masz ochotę przejść się na spacer?
T:Tak. Dziękuję Ci za wszystko.
Dzięki Zayn'owi zapomniałaś o konflikcie z mamą. Chłopak bardzo Cię rozbawiał. Był cudowny. zakochałaś się w Nim. Jak wyszło później, On w Tobie również. Z mamą jesteś w zgodzie, a z Zayn'em już w długim związku.
                                                                           THE END <3

____________________________________________
Mam nadzieję, że moje imaginy podobają Wam się. O ile je ktoś czyta. XD Wczoraj nie mogłam wstawić. Przepraszam. xx Nie ma jeszcze z Niall'em, więc kolejny ukaże się z Nim. <33

1 komentarz: